24
Też was męczy obcowanie z typowymi gadułami, co prowadzą jakiś swój monolog, przeskakując z tematu na temat, gdzie wy nawet nie możecie się jak kolwiek odnieść do tego co mówi albo dodać coś od ciebie, bo ten ktoś nie robi nawet przerw w swym gadaniu, więc jesteście jedynie biernymi odbiorcami czyjegoś słowotoku?
0.03338098526001