Pytanie
1 m
45
Siemano, szukam karty sim żeby sterować czymś zdalnie kilka razy na miesiąc przez SMS ewentualnie coś z netem kilka GB na rok. Zna ktoś jakąś dobrą ofertę żeby doładować raz na pół roku albo na rok kilkadziesiąt złotych i nie stracić numeru? Szukałem trochę ale wszędzie mi kurwy i zlodzieje wciskają abonament a nie tego szukam. Za pomoc płacę w kawałach o żydach. Dzięki.