Obejrzałem końcowe przemówienia w sprawie Grzegorza Florydy.
12

I powiem wam, że sądy w USA są pojebane, że pozwalają na coś takiego. Prawnik strony oskarżającej, będąc na żywo na wszystich stacjach głównego nurtu, olał wszystkie dowody jakie zostały przedstawione podczas procesu i po prostu kłamał i grał emocjami, zarówno widzów jak i ławy przysięgłych. Powiedział np. że Grzegorz krzyczał: "mamusiu" (Mommy) w odniesieniu do swojej matki, a tak naprawdę tak nazywał swoją dziewczynę z którą ćpał i dokładnie tak miał ją zapisaną w kontaktach w swoim telefonie. Zaprzeczał biegłemu sądowemu, KTÓREGO SAM WEZWAŁ, że to co zrobił Derek Chauvin było niezgodne z procedurami policyjnymi i że Grzegorz zaczął krzyczeć: "I can't breath" dopiero po tym jak Derek Chauvin przycisnął go do ziemi, mimo iż podczas rozprawy zostało puszczone wideo z kamery policyjnej jak świenty mudżyn krzyczy to wielokrotnie będąc jeszcze w radiowozie, i wiele innych. Pojebane, że na koniec taki kutas może sobie po prostu kłamać, mając świadomość, że ogląda go od chuja ludzi i zwierząt gotowych do rozpierdolenia miast z byle powodu. Chociaż, pewnie nawet gdyby go zkazali to małpy i tak rozniosłyby miasto bo są bezkarne i leży to w ich naturze.
Jak by się komuś chciało (a wątpie) to tu macie całą rozprawę końcową:
https://www.youtube.com/watch?v=rRKM2MmS8Vc
przemówienie końcowe o którym mówię zaczyna się w 31:30.
Dziękuję za uwagę i dobranoc.

Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Geniusze
5

Dwóch naukowców z Nowosybirskiego Akademgorodok, tj. Nikołaj Baranow i Oksana Afanasjewa, przypadkowo stworzyli wódkę, która nie powoduje kaca. Informuje o tym kanał Telegram Mash Siberia.


Naukowcy podjęli próbę stworzenia leku dla pacjentów z cukrzycą drugiego stopnia na bazie porostów, które są zjadane przez renifery. Ta roślina ma zdolność usuwania toksyn z organizmu. Następnie naukowcy zaczęli dodawać oligosacharydy wyizolowane z rośliny do różnych płynów, w tym do wódki.Powstały napój zachował swoją siłę, ale stracił szkodliwe właściwości. Tak więc jego działanie po zatruciu zmniejszyło się aż dwudziestokrotnie, a toksyczne działanie alkoholu dwa do trzech razy i sześć razy zmniejszyło się tempo powstawania uzależnienia od alkoholu.Naukowcy zamierzają skupić się na badaniu właściwości porostów reniferowych w korygowaniu zaburzeń metabolicznych w cukrzycy. Jeśli chodzi o produkcję wódki, to, jak tłumaczą, „kwestia przyszłości”.„W tym celu trzeba się odpowiednio przygotować, aby można było to zrealizować w prawdziwym życiu” - podsumowali rosyjscy badacze. Wcześniej brytyjski dietetyk Sian Baker określił żywność i napoje, które pomagają zwalczać kaca.Zdaniem eksperta najskuteczniejszym sposobem zapobiegania ciężkiemu kacowi jest picie dużej ilości wody, najlepiej z dodatkiem cukru i soli. Należy to zrobić po każdym drinku. Pomocne jest również wcześniejsze wypicie mleka lub jogurtu

Geniusze
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.1711790561676