Jaki telewizor 65 cali? Hisense ?

11
Cześć dzidki. Ze względu że się nie znam na telewizorach mam pytanie: Jaki 65 calowy telewizor kupić, aby nie przepłacać? Widzę że w dobrej cenie jest marka Hisense, ale pierwszy raz o tym słyszę i boję się że za miesiąc może się zepsuć. Na oku mam taki model z promocji. 
https://www.mediamarkt.nl/nl/product/_hisense-65a72kq-2023-1765384.html
Lub inną firma, ale chyba gorsza jakość
https://www.mediamarkt.nl/nl/product/_samsung-ue65au7040kxxn-1735791.html
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

New Kolumny

21
Witajcie 

Ponieważ mój szczeniak dobrał się do kolumn którymi były Altony 80  napędzane chińskim wzmacniaczem AK-380 ( poprzedni Pioneer SX skończył żywot) chciałbym się poradzić tutejszych specjalistów. Na alledrogo można kupić nowe oryginalne zestawy głośników za 350 zł czyli wychodzi 700 zł na odratowanie ich. Natomiast kiedyś były tutaj propozycje innych ciekawych kolumn jak np. firmy STX. Spodobały mi się F-200 n gdyż są już z wzmacniaczem. Czy coś takiego będzie lepszym wyborem niż ratowanie kolumn napędzanych przez chiński wzmacniacz? Budżet 1300 zł za te kolumny to nie taka wielka tragedia a służyć będą w salonie (ok 30m2). Dziękuję i standartowo wypier...
New Kolumny
New Kolumny
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

postęp i rozwój, skurwysyny!

5
" W przetargu na przeprowadzenie przeglądu startował także producent pociągu, polska firma Newag, jednak oferta producenta była o 3 miliony złotych wyższa i ostatecznie przetarg wygrał SPS, który zaproponował, że serwis przeprowadzi za 22 mln PLN. [...] Pociąg produkcji polskiej firmy nagle zepsuł się w trakcie serwisu. [...] Znalezione w kodzie komputera wartości liczbowe 53.13845 i 17.99011 wydały się na pierwszy rzut oka znajome. Szybko okazało się, że są to koordynaty GPS, wskazujące na okolice Dworca Kolejowego Bydgoszcz Główna, a konkretnie znajdującego się tuż obok serwisu firmy PESA. Wkrótce odnaleziono także koordynaty innych serwisów, które mogłyby prowadzić naprawy i przeglądy pociągów w Polsce. [...] W kodzie komputera zapisano warunek nakazujący wyłączenie możliwości uruchomienia pociągu, jeśli spędzi przynajmniej 10 dni w jednym z tych warsztatów."
https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/o-trzech-takich-co-zhakowali-prawdziwy-pociag-a-nawet-30-pociagow/
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.1553909778595