Android odtwarza filmiki przez przeglądarkę

1
cześć, czy znajdzie się tu jakiś szpec od gsm? od jakiegoś czasu mój telefon (poco X5 pro) odtwarza filmiki z galerii przez Mi przeglądarkę, nie jestem w stanie tego zmienić mimo grzebania w ustawieniach, nie mogę tej przeglądarki usunąć albo wyłączyć jako że jest to przeglądarka systemowa, szukałem również czegoś na wzór "aplikacje domyślne" ale nie znalazłem, chciałbym aby filmiki z galerii odtwarzane były jak dawniej przez aplikacje galeria, help.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Router/Modem? Nie wiem, nie znam się...

7
Cześć Wam najlepsi specjaliści internetu.
Potrzebuję router czy modem, a mianowicie coś, w co mogę włożyć peni... kurwa... kartę sim i podłączyć to do pc, żeby mieć internet w kompie. Budżet +/-200zł. Doradźcie co wybrać, proszę.
Mam nowy aparat telefoniczny i kabel, ale przy tym tethering w pewnych przypadkach dziwnie się zachowuje i łączę drastycznie spada. (gra przez internet, gdzie gra nie wymaga dużej prędkości, a nawet kb/s wystarczają - diablo 2).
Ktoś mi zasugerował, że to może być "metered connection", ale za nic nie mogę znaleźć tego w windzie...
Dodam coś do pośmiania, żeby nie sępić za nic.
Dzięki, pozdrawiam i wypierdalam.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Oceńcie czy ta klima da ogólnie rade

13
Może ktoś pomóc w ocenie tego zestawu,
Jednostka wewnętrzna KWX-24HRGI, jednostka zewnętrzna KWX-24HRGO,
 może ktoś pomóc. Wybrałem klimę, nie jest może Mercedesem w swojej klasie ale raczej jak Daewoo, do zalet należy części dostępne jak się rozkraczy i ma chłodzic a nie wyglądać. Wiem, że jesteś dość głosna a niech wkurwia sąsiadów latem. Tylko nie mam pojęcia czy technicznie jest ok. 
Dzięki Dziki z góry za pomoc.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.11696696281433