Cześć.
Mam auto, stare i nie jare.
Mógłbym je zezłomować, ale pomyślałem, o skup aut jak z linku co wkleje na dole.
Czy to jest legitne, czy zapłacą coś więcej no i najważniejsze, czy to nie służy aby wydębieniu danych albo czemuś innemu? Sam nie wiem nawet czemu.
Z góry dzięki za odpowiedź
https://www.kupujemy-auta.pl/skup-aut-lask